| | Nick | Numarul de linii | Cand? | Numarul de cuvinte | Citat personal |
| 1 |
pralea |  162 |   | 760 | "era mai sexy cand avea de toate" |
| 2 |
kmlia |    161 |     | 493 | "BeBenoneSirulescu: }{ Cristina" |
| 3 |
Oberon |    93 |     | 395 | "există un singur vecinofil pe lumea asta :)" |
| 4 |
fire_fly | 78 |  | 336 | "Alexandrina: îți mulțumesc și eu" |
| 5 |
Alexandrina |  59 |   | 213 | "Rubin eu am citit repede si am crezut ca unei tanti :)" |
| 6 |
Shadow |   51 |    | 316 | "Buna dimineata in persoana!" |
| 7 |
Grizzly |  50 |   | 213 | "Da, an de fabricatie 69 :)))" |
| 8 |
offline | 32 |  | 94 | "Emisie frumoasa, Studioul 1!" |
| 9 |
sergiuwien | 30 |  | 194 | "ma bag cu Flo la o învârtită" |
| 10 |
Rubin |  28 |   | 251 | "https://usercontent.irccloud-cdn.com/file/yBkW1wbV/image.png" |
| 11 |
adella |  15 |   | 54 | "ca eu tot la fumat si la tel am fost." |
| 12 |
Condor57 | 11 |  | 22 | ":))" |
| 13 |
BridgeBot |  11 |   | 65 | "<Shadow™> !bang" |
| 14 |
una | 10 |  | 29 | "As vrea sa vin cu un pic de racoare" |
| 15 |
Keysko` | 10 |  | 61 | "ai de pana mea si aici georgica" |
| 16 |
AnaMaria | 9 |  | 35 | "Grizzly: e cadou de ziua ta:)))" |
| 17 |
KremlinGeorgescu | 6 |  | 38 | "Oberon in cazul asta o sa ma fac vecin cu voi ? :')" |
| 18 |
aha`` | 5 |   | 14 | "https://youtu.be/QTXyXuqfBLA?si=e0kBczml8l08ywCE" |
| 19 |
Pentru98 | 5 |  | 8 | "Oleee" |
| 20 |
blue | 3 |   | 39 | "buna dimi" |
| 21 |
Condor54 | 1 |  | 1 | "w" |
| 22 |
Juja | 1 |  | 2 | "dimi dimi" |
E Shadow nestiutor, sau pune prea multe intrebari? 15.7% din liniile sale contin o intrebare!
Nici sergiuwien nu stie prea multe. 13.3% din liniile sale au fost intrebari.
|
Recordul la exclamatii e detinut de offline: 34.4% !
Alt excitat a fost Grizzly, care a strigat doar 32.0% din timp!
|
Se pare ca tasta SHIFT a lui kmlia e blocata: 1.2% din linii le-a scris cu LITERE MARI! De exemplu: <kmlia> CLAR
|
| Nimeni n-a batut pe nimeni. Toata lumea a fost pasnica! |
Grizzly aduce fericire in lume. Zambeste in 42.0% din linii :)
Nici offline nu e o persoana trista, zambind 37.5% din timp.
|
| Nimeni nu e trist pe #radiocondor! Ce canal fericit. :-) |
Rubin a scris cele mai lungi linii, cu o medie de 53.9 litere pe linie.
Media canalului #radiocondor a fost de 25.0 litere pe linie. |
offline a scris cele mai scurte linii: 17.2 litere pe linie.
adella scrie la fel de putin, co u medie de 19.0 caractere. |
pralea a scris un total de 760 cuvinte!
kmlia incearca sa-l ajunga din urma pe pralea, cu doar 493 cuvinte.
|
blue a scris o medie de 13.00 cuvinte pe linie.
Media canalului a fost de 4.37 cuvinte pe linie.
|
| Operatorii au fost simpatici, nici un kick pe canal! |
| Bizar, nu s-a dat nici un op pe #radiocondor! |
| Wow, nici un deop nu s-a dat pe #radiocondor! |
pralea intotdeauna ne zice ce face: 8 actiuni! De exemplu: * NicolaeFraGutza face si nu tace
De asemenea, si Rubin foloseste mult '/me': 5 actiuni.
|
| Lui Oberon îi place sa vorbeasca singur. A scris mai mult de 5 linii in sir de 1 ori!
|
| Condor34 nu a hotarat daca sta sau pleaca. A intrat pe canal de 6 ori! |
| Nimeni nu vorbeste urat pe canal! Sunteti sanatosi?! |
Numarul total de linii: 980.